عکس خرید فروش

تصمیم ناگهانی جکی چان برای بازی در «سرباز بزرگ، ژنرال کوچک»

  • دسته بندی: دسته‌بندی نشده


جکی چان


تصمیم ناگهانی جکی چان برای بازی در «سرباز بزرگ، ژنرال کوچک»


سینمای ما – جکی چان خیلی ناگهانی بازی در یک فیلم جدید سینمایی را شروع کرد. این بازیگر رزمی کار سینما در شرایطی جلوی دوربین «سرباز بزرگ، ژنرال کوچک» قرار گرفت، که قرار بود در فیلم دیگری ایفای نقش کند.
چان در یک مصاحبه اختصاصی با یکی از روزنامه‌های هنگ کنگی گفت: "بازی در این فیلم را دو هفته قبل شروع کردم و جنوب غربی چین، مکان فیلمبرداری آن است.» این درام حماسی تاریخی، قصه دوستی دو سرباز را در دوران جنگ های قرون وسطی چین به تصویر می کشد."
صحنه‌های فیلم در جنگل زیبای منطقه یوآنمان فیلمبرداری می شود که جاذبه های توریستی فراوانی دارد. این مکان که از آن به عنوان گراندکانیون چین اسم می‌برند، تمام جذابیت‌های منطقه گراندکانیون آمریکا را دارد و به گفته بسیاری، حتی از آن هم زیباتر است. قرار است «سرباز بزرگ، ژنرال کوچک» جاذبه‌های توریستی این محل را در معرض دید تماشاگران بین‌المللی قرار دهد و آن‌ها را دعوت به بازدید از این مکان بکند.
بازیگر ۵۴ ساله سینما هیچ توضیح بیشتری درباره فیلم تازه اش نداده است و هنوز کسی نمی داند کارگردانی فیلم را چه کسی به عهده دارد و یا هم بازی هایش در این فیلم چه کسانی هستند.
جکی چان گفت: "حتی قرار بود هیچ کس از تولید فیلم تا زمان نمایش عمومی آن مطلع نشود ولی من ترجیح دادم این خبر را به صورت رسمی اعلام کنم." وی در شرایطی جلوی دوربین این درام تاریخی- حماسی قرار گرفته که قرار بود بازی در کمدی پلیسی «جاسوس همسایه بغلی» را شروع کند. او در عین حال یکی از دو نقش اصلی نسخه دوباره سازی شده «بچه کاراته» را بازی خواهد کرد. فیلم که با نگاهی به یک فیلم معروف دهه هشتادی به همین نام ساخته می شود، جیدن اسمیت (پسر ویل اسمیت) را در نقش اصلی دارد.
جکی چان سال گذشته میلادی «قلمرو ممنوع» را روی پرده سینماها داشت که در آن برای اولین بار با جت لی قهرمان رزمی هنگ‌کنگی هم بازی بود. وی همچنین در انیمیشن کامپیوتری پرفروش «کونگ فو پاندا» هم به جای یکی از کاراکترهای اصلی قصه صحبت کرد.

منبع: روزنامه ابرار


       

       

به روز شده در :
چهارشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۸۷ – ۰:۹

تصمیم ناگهانی جکی چان برای بازی در «سرباز بزرگ، ژنرال کوچک»

Jahan Cinemaema

 

پسورد فایل:

لینک دانلود -

icon برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
  • نوشته: admin
  • تاریخ: ۳۱ خرداد ۱۳۸۹
  • دیدگاه‌ها خاموش
  • قسمت نظرات برای این مطلب غیر فعال شده است.