عکس خرید فروش

مرجان ، قربانی اختلاف ۲ باجناق

مرجان ، قربانی اختلاف ۲ باجناق
تهران – خبرگزاری ایسکانیوز: مردی که خواهر زنش را در کازرون ، قربانی اختلاف مالی با باجناق خود کرد به زودی محاکمه می شود.

به گزارش روز دوشنبه گروه حوادث ایسکانیوز : زنگ تلفن دادسرای بخش «بالاده» کازرون ، ساعت یک بامداد ۳۰ دی ۱۳۸۷ به صدا در آمد و خبر رسید زن ۳۲ ساله ای به نام «مرجان» در خانه پدرشوهرش کشته شده است.
سپس این مقام قضایی به همراه افسران تجسس رهسپار قربانگاه شد و پیکر زن نگون بخت که با ۹ ضربه کارد از پا درآمده بود پس از بررسی های لازم به پزشکی قانونی فرستاده شد.
بازجویی از بستگان «مرجان» نشان می داد حکم جلب شوهرش به دنبال دعوای مالی با باجناق خود ، صادر و این مرد گریخته بود.«مرجان» نیز به اجبار به همراه دختر سه ساله و پسر هشت ساله اش در یکی از اتاق های ساختمان پدر شوهرش زندگی می کرد که سرانجام کشته شد.
تمامی شواهد از جنایت کینه جویانه به دست یک آشنا حکایت داشت و تجسس کارآگاهان روی همین فرضیه متمرکز شد.پلیس با کشف سرنخها ، شوهر خواهر «مرجان» به نام «بهرام» که با شکایت حقوقی از باجناق خود ، این مرد را تحت تعقیب قضایی قرار داده بود متهم به جنایت خانوادگی کرد.
بدین ترتیب «بهرام» دستگیر و در حالی با صدور قرار قانونی روانه زندان شد که ادعای بی گناهی می کرد.گزارش ایسکانیوز می افزاید،در آن بین ، خواهر «مرجان» به پلیس گفت : شوهرم نیمه شب ۳۰ دی با لباس های خونین به خانه آمد و شک ندارم در جنایت ، دست دارد.
با بر ملا شدن این راز ، آلت قتاله در خودرو «بهرام» کشف شد و وی به بن بست رسید.بنا به تحقیق کارآگاهان ، «بهرام» که کلید یدک اتاق خواهرزنش را در اختیار داشت نیمه شب به سراغ او رفته و جنایت کینه جویانه را رقم زده بود.قرار است متهم به زودی در دادگاه کیفری استان فارس محاکمه شود.۵۲۵/ ۱۲۵

خبرنگار:۶۶۶


مرجان ، قربانی اختلاف ۲ باجناق

persianv

 

پسورد فایل:

لینک دانلود -

icon برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
  • نوشته: admin
  • تاریخ: ۲۷ تیر ۱۳۸۹
  • دیدگاه‌ها خاموش
  • قسمت نظرات برای این مطلب غیر فعال شده است.