عکس خرید فروش

مردی خانواده اش را تیرباران کرد

مردی خانواده اش را تیرباران کرد
تهران- خبرگزاری ایسکانیوز : مرد عصیانگر آمریکایی چهار نفر از اعضای خانواده اش را قربانی اختلاف خانوادگی کرد و پرونده زندگی خود را هم با خون بست.

به گزارش روز چهارشنبه گروه حوادث ایسکانیوز : دیروز پلیس «آلاباما» جنازه خونین «کوین گارنر» ۴۵ ساله را نزدیک خانه اش در «مورگان کانتی» پیدا کرد.
بررسی های کارآگاهان آمریکایی نشان می دهد قرار بود همسر این مرد طلاق بگیرد و «کوین گارنر» پس از تیرباران این زن ، دختر ، خواهر و برادرزاده‌اش در «گرین هیل» پرونده زندگی خود را هم با خون بست.
این جنایت خانوادگی، درست یک روز پس از برگزاری نخستین نشست دادگاه «کوین» و همسرش رقم خورد.
شنبه هفته جاری نیز زنگ تلفن پلیس «پیتسبورگ» پنسیلوانیا به صدا درآمد و زن میانسالی از گروگانگیری خانوادگی پسرش خبر داد.
ماموران بلافاصله به ساختمان مورد نظر رفتند اما به محض باز شدن در ورودی «ریچارد پوپلاسکی» ۲۳ ساله که جلیقه ضد گلوله بر تن داشت و مسلح بود سراسیمه شلیک کرد.
در جریان این تیراندازی و گروگانگیری خانوادگی که چهار ساعت ادامه داشت سه افسر پلیس کشته و دو همکار آنان به شدت زخمی شدند.
همچنین جانی جوان که به محاصره نیروهای کمکی درآمده بود هدف گلوله قرار گرفت و دستگیر شد. دوستان «ریچارد پوپلاسکی» می گویند این پسر به تازگی کارش را از دست داده و در اوج بحران مالی ، پریشان بود.
این جنایت خونبار ، یک روز پس از حمام خونی که «جیورلی وونگ» مهاجر مسلح ویتنامی در «نیویورک» به پا کرد و ۱۴ نفر را کشت شکل گرفت.
عصر شنبه همین هفته هم پلیس جنوب اورتینگ (Orting) ایالت «واشنگتن» پیکرهای خونین پنج کودک و نوجوان را درون خانه پدرشان پیدا کرد.قربانیان این جنایت تکان دهنده که چهار خواهر و سه برادر بودند فقط هفت تا ۱۶ سال داشتند.
از سوی دیگر پلیس «سیاتل» واشنگتن ، جنازه پدر ۳۵ ساله خانواده نگون بخت را ساعتی بعد داخل خودروی او یافت.گزارش ایسکانیوز می افزاید،این مرد بیکار با شلیک گلوله به زندگی خود پایان داده بود و تجسس «اف . بی . آی» نشان می دهد فرزندانش را در رختخواب تیرباران کرد.
قرار است «باراک اوباما» رئیس جمهور آمریکا ، درصدد اعمال محدودیت های زیادی درباره حمل اسلحه گرم بر آید.
از زمان تیراندازی در مدرسه «کلمباین» در سال ۱۹۹۹ میلادی افزون بر ۱۰۰ فقره تیراندازی با تلفات زیاد یا خسارت فراوان مالی در خیابانها ، مدرسه ها و دانشگاه های آمریکا رقم خورده است.
یادآور می شود سال ۲۰۰۷ میلادی در دانشگاه «ویرجینیا» حمام خونی به راه افتاد که ۳۳ نفر کشته شدند و همین مسئله ، بحث فروش قانونی و استفاده آزادانه از اسلحه گرم را دوباره در ایالات متحده داغ کرد.۵۲۵/۱۲۵

خبرنگار:۱۱۴


مردی خانواده اش را تیرباران کرد

persianv

 

پسورد فایل:

لینک دانلود -

icon برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
  • نوشته: admin
  • تاریخ: ۲ مرداد ۱۳۸۹
  • دیدگاه‌ها خاموش
  • قسمت نظرات برای این مطلب غیر فعال شده است.