عکس خرید فروش

هیلاری کلینتون “بیل” را اجاره می‌دهد تا با او به جشن بروند!!

“هیلاری کلینتون” وزیر امور خارجه ایالات متحده آمریکا در اقدامی بی‌سابقه و تعجب برانگیز اعلام کرد که برای کسب درآمد و پس دادن بدهی و قرض‌های خود، همسرش را اجاره می‌دهد تا افراد مختلف یک روز را با “بیل” بگذرانند.
شبکه خبری بی.بی.سی طی گزارشی اعلام کرد: این پیشنهاد “هیلاری کلینتون” از طریق ارسال ایمیلی توسط “جیمز کارویل” مسئول ستاد انتخاباتی “هیلاری” به افراد مختلف پیشنهاد شد.
“هیلاری” قصد دارد از هر فردی که تمایل دارد یک روز را با همسرش “بیل” بگذراند، پنج دلار دریافت کند و سپس میان تمام این افراد قرعه کشی برگزار می کند و جایزه فرد برنده این است که یک روز را با رئیس جمهور پیشین آمریکا می گذراند و حتی با او در مراسم و هر جشنی که بخواهد، شرکت کند.

گفتنی است “هیلاری کلینتون” در رقابت انتخاباتی خود با “باراک اوباما”، بیش از ۲۵ میلیون دلار بدهی آورده که حدود   3/2 میلیون دلار آن باقی مانده است.
شایان ذکر است وزیر امور خارجه آمریکا به دلیل اینکه دارای یک پست رسمی است نمی‌تواند پول جمع آوری کند، از همین رو ترجیح داده از طریق مسئول ستاد انتخاباتی خود این کار را انجام دهد.
 


هیلاری کلینتون \”بیل\” را اجاره می‌دهد تا با او به جشن بروند!!

Seemorgh . com

 

پسورد فایل:

لینک دانلود -

icon برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
  • نوشته: admin
  • تاریخ: ۱ شهریور ۱۳۸۹
  • دیدگاه‌ها خاموش
  • قسمت نظرات برای این مطلب غیر فعال شده است.