عکس خرید فروش

یکی از زاغه‌نشین‌ها نقش کودکی شاهرخ خان را بازی می‌کند

  • دسته بندی: دسته‌بندی نشده


تانای چتا با عامرخان در «ستاره‌ها روی زمین»


یکی از زاغه‌نشین‌ها نقش کودکی شاهرخ خان را بازی می‌کند


سینمای ما – تانای چتا بازیگر کودک فیلم «میلیونر زاغه‌نشین» با شاهرخ خان هم‌بازی شد. این درام اجتماعی  که «نام من خان است» نام دارد را کارن جوهر بر اساس فیلمنامه‌ای از خودش کارگردانی می‌کند و کاجول در آن نقش مقابل شاهرخ خان را به عهده دارد.
تانای چتا در این فیلم در نقش دوران کودکی شاهرخ خان ظاهر می‌شود. نقش او در فیلم خیلی بلند نیست و در چند سکانس فلاش بک ان بازی دارد. به این ترتیب این بازیگر کوچک در هیچ صحنه‌ای از فیلم با خان بزرگ سینمای بالیوود همبازی نیست و فقط در پشت صحنه فیلم با او دیدار می‌کند.
چتا می‌گوید: "نقشی که در «تام من خان است» دارم خیلی بلند نیست. ولی با اینکه این نقش کوتاه است آن را خیلی دوست دارم. مهم این است که من در یک فیلم مهم بازی می‌کنم و دیگر اهمیتی ندارد که نقش من چقدر است. همیشه دوست داشتم روزی شاهرخ خان را از نزدیک ببینم و حالا درام نقش دوران کودکی او را بازی می‌کنم."
قصه فیلم «نام من خان است» در شهر نیویورک اتفاق می‌افتد و شاهرخ خان در آن نقش یک هندی مسلمان مقیم آمریکا را بازی می‌کند. وقوع حادثه یازدهم سپتامبر زندگی او و خانواده‌اش را با چالش‌های زیادی روبه‌رو می‌کند. این فیلم که متعلق به سینمای عامه‌پسند بالیوود است قصد دارد نگاهی به وضعیت اهالی کشورهای درحال رشد پس از حادثه یازدهم سپتامبر در آمریکا بیاندازد.
این فیلم بعد از «کوچ کوچ هوتاهه»، «گاهی خوشی گاهی غم» و «هیچ وقت از خداحافظی نگو» چهارمین همکاری مشترک کارن جوهر با شاهرخ خان و کاجول است. فیلم‌های قبلی در گیشه نمایش سینماهای هند فروش‌های خیلی خوب و بالایی کرده‌اند و پیش‌بینی می‌شود این فیلم جدید هم با استقبال زیاد تماشاگران هندی رو به رو شود.
تانای چتا در «میلیونر زاغه نشین» در نقش دوران کودکی جمال کاراکتر اصلی فیلم بازی کرد. او قبل از این فیلم در «ستاره‌ها روی زمین» (به کارگردانی عامرخان) یکی از نقش‌های اصلی را به عهده داشت.
چتا که همراه بقیه بازیگران فیلم در مراسم اسکار شرکت کرد تحصیل را مهم‌ترین وظیفه خود می‌داند و می‌گوید بازیگری برایش در درجه دوم اهمیت قرار دارد.
«میلیونر زاغه نشین» که اسکار بهترین فیلم سال را گرفت در سطح بین المللی حدود ۲۵۰ میلیون دلار فروش کرده است.

منبع: خبرگزاری فارس


       

       

       

به روز شده در :
سه‌شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۸۸ – ۱۲:۸

یکی از زاغه‌نشین‌ها نقش کودکی شاهرخ خان را بازی می‌کند

Jahan Cinemaema

 

پسورد فایل:

لینک دانلود -

icon برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
  • نوشته: admin
  • تاریخ: ۳ شهریور ۱۳۸۹
  • دیدگاه‌ها خاموش
  • قسمت نظرات برای این مطلب غیر فعال شده است.