عکس خرید فروش

شرور اسلامشهر به هلاکت رسید

شرور اسلامشهر به هلاکت رسید
جام جم آنلاین: ۴ شرور سابقه‌دار که در منطقه اسلامشهر اقدام به مزاحمت برای نوامیس مردم می‌کردند، وقتی تحت تعقیب قرار گرفتند یکی از آنها پس از حمله به ماموران و به گروگان گرفتن یک کودک ۵ ساله، هدف اصابت گلوله قرار گرفت و به هلاکت رسید.
چند روز پیش زنی جوان در حالی که بشدت مضطرب و نگران نشان می‌داد و آثار ضرب و جرح در چهره‌اش هویدا بود، با ورود به اتاق بازپرس دادسرای اسلامشهر پرده از اعمال مجرمانه چند شرور که از مدتی پیش برای وی ایجاد مزاحمت می‌کردند، برداشت.

زن جوان در اظهارات خود گفت، از چندی پیش ۴ جوان- که از شرورهای سابقه‌دار هستند – با حضور در محل سکونت وی با ایجاد رعب و وحشت و تهدید به قتل، علاوه بر ضرب و جرح، وی را مورد آزار اذیت قرار می‌دهند.
زن جوان در ادامه گفت: از مزاحمت این اوباش آسایش ندارم و آنها علاوه بر آزار و اذیت، اموال سرقتی را به منزل من منتقل و تهدید می‌کنند در صورتی که بخواهم شکایتی علیه آنها مطرح کنم، از من انتقام خواهند گرفت.

دستور قضایی

به دنبال این شکایت، دستور قضایی لازم برای پیگیری و تحقیق در این زمینه صادر شد و ماموران انتظامی بررسی در این ارتباط را آغاز کردند.

تحقیقات اولیه ماموران حاکی از آن بود که این ۴ شرور از مجرمان سابقه‌داری هستند که از مردم سلب آسایش می‌کنند و به دلیل ایجاد رعب و وحشت، کسی جرات شکایت از آنها را ندارد.

با به دست آمدن این اطلاعات، در مرحله بعدی پاتوق‌های احتمالی این متهمان یکی پس از دیگری شناسایی شد و در مرحله اول از این عملیات ۳ نفر از شرورهای تحت تعقیب در یک عملیات همزمان دستگیر شدند.

۳ متهم دستگیر شده در تحقیقات مقدماتی اعتراف کردند سرکرده این باند فردی به نام جواد است که از اوباش منطقه اسلامشهر است و نقش اصلی را در ارتکاب جرم دارد.

گروگانگیری

با اعتراف ۳ متهم دستگیر شده، در مرحله بعدی محل‌های رفت و آمد سرکرده باند تحت کنترل ویژه قرار گرفت و سرانجام این متهم محاصره شد.

متهم تحت تعقیب وقتی خود را در محاصره پلیس دید فرار کرد که ماموران پس از تعقیب و هشدارهای مختلف و قانون به کارگیری سلاح، اقدام به شلیک هوایی کردند. به دنبال این ماجرا، شرور سابقه‌دار بار دیگر اقدام به فرار کرد و در این هنگام با به گروگان گرفتن یک دختربچه ۵ ساله و قرار دادن چاقوی خود زیر گلوی این کودک، ماموران را تهدید کرد در صورتی که به وی نزدیک شوند او بی‌درنگ وی را خواهد کشت.

در پی تهدید مرد شرور، ماموران با بهره‌گیری از عملیات روانی موفق به نجات کودک ۵ ساله شدند و بار دیگر شرور چاقو به دست با رها کردن این کودک متواری شد.

با فرار دوباره متهم، یکی از ماموران انتظامی خود را به وی رساند اما شرور قمه به دست به سوی مامور انتظامی حمله‌ور شد و او را بشدت مجروح کرد.

در پی این اقدام مجرمانه، یکی دیگر از ماموران انتظامی که خود را به محل درگیری رسانده بود بار دیگر اقدام به شلیک هوایی کرد اما جوان شرور قصد حمله به وی را داشت که این بار هدف اصابت گلوله مامور قرار گرفت و به هلاکت رسید.

دستور قضایی

به دنبال این ماجرا، موضوع به بازپرس ویژه قتل دادسرای اسلامشهر گزارش شد و با حضور مقام قضایی در محل، دستور انتقال جسد به پزشکی قانونی صادر شد و پرونده برای ادامه تحقیقات در اختیار پلیس آگاهی قرار گرفت.


شرور اسلامشهر به هلاکت رسید

persianv

 

پسورد فایل:

لینک دانلود -

icon برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
  • نوشته: admin
  • تاریخ: ۱۰ شهریور ۱۳۸۹
  • دیدگاه‌ها خاموش
  • قسمت نظرات برای این مطلب غیر فعال شده است.