عکس خرید فروش

اختلاس ۱۲۰ میلیون تومانی از حساب زندانیان

سرانجام وی به برداشت مبلغ ۱۲۰ میلیونی از حساب زندانیان و واریز کردن آن به حساب شخصی خود اعتراف کرد و گفت دو نفر دیگر نیز با او همدست هستند.
میلیون ها تومان از پول زندانیان استان گلستان توسط حسابدار یکی از شرکت های مالی اختلاس شد. این شرکت مسوول صدور یکی از کارت های اعتباری در اداره کل زندان های استان گلستان بود.

به گزارش اداره اجتماعی پلیس آگاهی ناجا، سرهنگ سلطانی رئیس پلیس آگاهی استان گلستان با اعلام این خبر افزود؛ چندی قبل رئیس یکی از شرکت های پیمانکاری که در امور مالی فعالیت می کرد، به پلیس آگاهی مراجعه و اعلام کرد از وجوه زندانیان که به عنوان امانت به این شرکت تحویل داده، مبلغ ۱۲۰ میلیون تومان کسر شده است.

این فرد که به حسابدار شرکت مظنون بود از کارآگاهان برای برگشت این مبلغ به حساب شرکت کمک خواست.

سرهنگ سلطانی ادامه داد کارآگاهان با تشکیل چند اکیپ تحقیقات خود را شروع کردند. در اولین اقدام کارآگاهان حسابدار شرکت را دستگیر کردند و وی را مورد بازجویی قرار دادند اما وی از موضوع اظهار بی اطلاعی و عنوان کرد اختلاس این مبلغ توسط رئیس شرکت صورت گرفته است.

با توجه به این اظهارات کارآگاهان تحقیقات تخصصی خود را شروع و با اخذ مجوز قضایی وضعیت حساب حسابدار شرکت را کنترل کردند و مشخص شد او مبلغ زیادی پول را به حساب خود واریز و برداشت کرده است.

با توجه به شواهد موجود و تلاش شبانه روزی کارآگاهان در بازجویی از متهم سرانجام وی به برداشت مبلغ ۱۲۰ میلیونی از حساب زندانیان و واریز کردن آن به حساب شخصی خود اعتراف کرد و گفت دو نفر دیگر نیز با او همدست هستند.

پس از دستگیری دو همدست این مرد متهمان بعد از تکمیل پرونده برای تحقیقات بیشتر تحویل مقامات قضایی شدند. در ضمن کلیه وجوه برداشت شده، از آنان پس گرفته شد.


اختلاس ۱۲۰ میلیون تومانی از حساب زندانیان

persianv

 

پسورد فایل:

لینک دانلود -

icon برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
  • نوشته: admin
  • تاریخ: ۱۴ شهریور ۱۳۸۹
  • دیدگاه‌ها خاموش
  • قسمت نظرات برای این مطلب غیر فعال شده است.