عکس خرید فروش

قتل شوهر به خاطر مخالفت با طلاق

قتل شوهر به خاطر مخالفت با طلاق

زنی که قصد داشت از شوهرش جدا شود وقتی با مخالفت او روبه رو شد وی را به قتل رساند.

زنی که قصد داشت از شوهرش جدا شود وقتی با مخالفت او روبه رو شد وی را به قتل رساند.
اواخر فروردین ماه سال جاری به ماموران پلیس ورامین خبر دادند مرد جوانی با ضربه چاقو در خیابان مجروح شده است. لحظاتی بعد ماموران در محل حاضر شدند. آنها ابتدا مرد مجروح را به بیمارستان منتقل کردند.
تحقیقات نشان داد این مرد امیر نام دارد و از مدت ها قبل با همسرش اختلاف داشته است. زمان درگیری نیز امیر و همسرش با هم قرار داشتند و حین صحبت سحر همسر امیر او را با چاقو زده است.
در حالی که تحقیقات ماموران ادامه داشت از بیمارستان خبر رسید امیر به دلیل شدت جراحات جان باخته است.
این بار ماموران دیگر به دنبال هویت ضارب نبودند بلکه فقط باید محل زندگی متهم به قتل را پیدا می کردند. اما معلوم شد بعد از اینکه شوهرش را با چاقو زده دیگر به خانه برنگشته است.
از آنجایی که ماموران حدس می زدند وی در خانه یکی از اقوام یا دوستانش مخفی شده باشد، تمام مکان هایی که احتمال می رفت این زن به آنجا رفته باشد تحت نظر گرفته و سرانجام بعد از چند روز مشخص شد این زن در خانه یکی از دوستانش پنهان شده است. با شناسایی مخفیگاه متهم محل محاصره و وی بازداشت شد.
سحر در بازجویی ها به ماموران گفت؛ من و شوهرم از مدت ها قبل با هم اختلاف داشتیم و او مرا کتک می زد. یک هفته قبل از حادثه من و شوهرم در خیابان با هم درگیر شدیم، او مرا جلوی چشم مردم کتک زد و به خانه برد. بعد از آن بود که تصمیم گرفتم از امیر جدا شوم. فردای روز حادثه به دادگاه رفتم و تقاضای طلاق کردم و دیگر به خانه شوهرم نرفتم. چند روز بعد که احضاریه به دست او رسید با وی تماس گرفتم و به او گفتم شناسنامه اش را به من بدهد تا کارهای طلاق و محضر را انجام دهم. امیر با من در خیابان قرار گذاشت.
وی ادامه داد؛ روز قرار من به جایی که شوهرم گفته بود، رفتم و دیدم او هم به محل رسیده است. مطابق قرار از او خواستم شناسنامه اش را بدهد اما وی روی من چاقو کشید و گفت باید همراه او به خانه بروم و حاضر نیست من را طلاق دهد و اگر هم اصرار بر طلاق داشته باشم من را خواهد کشت.
وقتی شوهرم این حرف ها را زد ،عصبانی شدم و چاقوی ضامن داری را که در کیفم بود، درآوردم و یک ضربه به شوهرم زدم، بعد هم بلافاصله سوار ماشین شدم و از محل فرار کردم.
این زن در مورد فرارش گفت؛ بعد از فرار در خانه یکی از دوستانم در تهران رفتم و در آنجا مخفی شدم اما بعد از چند روز پولم تمام شد و دوباره به ورامین برگشتم و به خانه یکی دیگر از دوستانم رفتم.
هنوز چند ساعت بیشتر از حضورم در آنجا نگذشته بود که دستگیر شدم.بنا بر این گزارش اکنون تحقیقات از زن شوهرکش ادامه دارد.


قتل شوهر به خاطر مخالفت با طلاق

persianv

 

پسورد فایل:

لینک دانلود -

icon برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
  • نوشته: admin
  • تاریخ: ۱۶ شهریور ۱۳۸۹
  • دیدگاه‌ها خاموش
  • قسمت نظرات برای این مطلب غیر فعال شده است.