عکس خرید فروش

ثمره:سیب زمینی های توزیعی در گذشته منهدم می شد

وی همچینین گفت: در ۲۷ استان کشور ستادهای مردمی احمدی‌نژاد تشکیل شده است و در استان‌های باقی‌مانده نیز به‌ زودی تشکیل می‌شود.
رئیس ستاد هماهنگی‌ حمایت‌های مردمی از احمدی نژاد ضمن رد تبلیغاتی بودن توزیع رایگان سیب‌زمینی در ‌بین مردم گفت: دولت سیب‌زمینی را به جای امحا بین مردم توزیع کرد.

به گزارش فارس، مجتبی ثمره هاشمی پنج‌شنبه شب در گفتگو با خبرنگاران با رد انتخاباتی بودن دیدارهای استانی و خانواده ایثارگران افزود: احمدی‌نژاد از ابتدای فعالیت‌هایش در سمت ریاست جمهوری سفرهای استانی و دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران را داشته است و نمی‌تواند به این دیدارها را به بهانه اینکه تبلیغ تلقی شود کار خود را انجام ندهد و تعطیل کند.

وی افزود: رئیس جمهور باید تا پایان چهار سال تمام‌ کارهای قانونی و اداری را انجام دهد هر چند در دوره‌ای تبلیغی دارای محدودیتی است.

مشاور ارشد پیشین رئیس جمهور، همچنین نسبت به سفرهای انتخاباتی احمدی‌نژاد و جزئیات آن در دوره تبلیغات انتخاباتی اظهار بی‌اطلاعی کرد.

وی همچنین ضمن رد تبلیغاتی بودن توزیع رایگان سیب‌زمینی در میان مردم گفت: دولت همیشه تعدادی از اقلام کشاورزی از جمله سیب‌زمینی را براساس قیمت توافقی و تضمینی از کشاورزان خریداری می‌کند و مقداری از آن را در انبارها دخیره کرده و مقداری نیز صادر می‌کند.

وی ادامه داد: اکنون دولت مقداری از سیب‌زمینی مازاد را که سرمایه ملی کشور است که نباید منهدم شود بین اعضای کمیته امداد توزیع کرد در حالی‌ که در گذشته این محصولات صورتجلسه و منهدم می‌شد.

هاشمی در پاسخ به پرسش خبرنگاری مبنی بر تبلیغات انتخاباتی بودن اهدای هدایا به دانشجویان گفت: از این موضوع بی‌اطلاع هستم و سئوال شما اهانت به دانشجویان است.
وی ادامه داد: چنانچه این موضوع اتفاق افتد باتوجه به وجود ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار دانشجو آیا می‌شود از آن انتخاباتی بودن استنباط کرد.

وی درباره اقدامات بعضی افراد و جریان‌ها در تخریب دولت نهم گفت: یکی از دلایل تخریب دولت نهم وادار کردن دولت به پاسخگویی، تقابل، منحرف و منصرف کردن دولت از کارهای اصلی است و به همین دلایل دولت نهم توجهی به این تخریب‌ها نمی‌کند.

معاون پیشین وزیر کشور افزود: آنقدر فعالیت‌های دولت نهم برای مردم شفاف است و مردم از آن اطلاع دارند که این سیاه‌نمایی‌ها اثر چندانی ندارد.

هاشمی در پاسخ به پرسشی مبنی بر پیش‌بینی نتایج انتخاباتی گفت: پیش‌بینی در اینباره و تخمینی از میزان رای احمدی‌نژاد ندارم و باید دید مردم چه کار می‌کنند.

وی درباره شائبه بعضی افراد در سلامت نبودن انتخابات گفت: بالاخره قبلا با این قوانین و نظام انتخاباتی آقایان روی کار آمدند و رئیس جمهور و نخست وزیر شدند اگر آنان انتخابات را زیر سئوال ببیند باید آنان را به دلیل انتخاب آنان بر اساس همین قوانین و نظام انتخاباتی زیر سئوال برد.

وی ادامه داد: این افراد زمانی که خود برگزار کننده انتخابات بودند کار خود را زیر سئوال می‌بردند، کسی که کار خود را زیر سئوال می‌برد می‌خواهد کار دیگران را نیز زیر سئوال می‌برد.

وی همچینین گفت: در ۲۷ استان کشور ستادهای مردمی احمدی‌نژاد تشکیل شده است و در استان‌های باقی‌مانده نیز به‌ زودی تشکیل می‌شود.

هاشمی درباره دلایل دیرهنگام بودن فعالیت‌های انتخاباتی احمدی‌نژاد اظهار داشت: تاخیری در این فعالیت‌ها نیفتاده است و دیگران آن را زود شروع کرده‌اند؛ ضمن اینکه سعی کردیم بنا به فرمایش مقام معظم رهبری فعالیت‌ها زودهنگام نباشد.


ثمره:سیب زمینی های توزیعی در گذشته منهدم می شد

persianv

 

پسورد فایل:

لینک دانلود -

icon برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
  • نوشته: admin
  • تاریخ: ۱۷ شهریور ۱۳۸۹
  • دیدگاه‌ها خاموش
  • قسمت نظرات برای این مطلب غیر فعال شده است.