عکس خرید فروش

بازخوانی قتل دو فرانسوی توسط موساد

این دو دانشجوی فرانسوی یک هفته قبل از اینکه ترور شوند، به آپارتمانشان دستبرد زده شده و رایانه‌های همراهشان دزدیده شده بودند. آپارتمان آنها همچنین با انفجار بمب به آتش کشیده شد.
فارس: با گذشت چند هفته پس از آغاز سناریوی آنفلوآنزای خوکی بررسی پرونده‌های پیشین، سرنخی را پیش روی اذهان کاوشگر گذاشته که حکایت از ابعاد جدید این ماجرا دارد.

همزمان با موج خبری رسانه‌های غربی درباره شیوع آنفلوآنزای خوکی که وحشت عمومی وسیعی را بر کشورهای مختلف حکمفرما کرده است، هفته‌نامه آمریکایی “امریکن فری پرس ” در گزارشی نوشت: دو دانشجوی فرانسوی که درباره ریشه اصلی آنفلوآنزای پرندگان تحقیق و فعالیت می‌کردند در لندن شکنجه و کشته شدند.

در این گزارش آمده است: “لاورنت بونومو ” و “گابریل فرز “، دو دانشجوی فرانسوی در رشته بیوشیمی توسط تیم‌های ترور موساد-اطلاعات انگلیس به تاریخ ۲۹ ژوئن ۲۰۰۸ کشته شدند. این دو دانشجو در دانشکده “سلطنتی لندن ” مشغول به تحصیل بوده و درباره ریشه‌های آنفلوآنزای پرندگان و رابطه با واکسن‌های مشکوک تحقیق می‌کردند.

گزارش فوق افزود: ماجرای این قتل‌ها اولین بار توسط مدیریت امنیت داخلی فرانسه و نه توسط “اسکاتلند یارد ” انگلیس فاش شد. این روند این امر را محتمل کرد که این دو دانشجو افسران اطلاعاتی فرانسه بودند. پلیس لندن “دانیل سونکس ” ۲۳ ساله و “نیگل ادوارد فارمر ” را در جریان این قتل‌ها دستگیر کرد.

امریکن فری پرس نوشت: یک کارگروه ضدترور مشترک اطلاعات آمریکا-فرانسه در پاریس به ریاست “کالین پاول “، وزیر خارجه سابق آمریکا و “ژان کروت “، رئیس سابق اطلاعات فرانسه به مدت سال‌ها فعالیت‌های مزدوران اسرائیلی و آدم‌های اجیر آنها را تحت نظر داشتند. این تیم میهن‌پرست آمریکایی-فرانسوی از چندین حملات تروریستی طراحی شده جلوگیری کردند که بر اساس منابع کارگروه فوق از جمله آنها حملات نشأت گرفته از درون آژانس‌های اطلاعاتی سازش کرده آمریکا، انگلیس، اسرائیل و آلمان بودند.

بر اساس این گزارش، این دو محقق این نکته را دریافته بودند که واکسن “ایچ-۷ ” (H-7) که برای درمان آنفلوآنزای پرندگان و خنثی و متوقف کردن ویروس “ایچ۵ان۱ ” (H5N1) است، به استفاده از “دی‌ان‌ای ” (DNA) برای ایجاد یک واکسن و یک بیماری که به طور همزمان ویروس تولید کند، مرتبط شده بود. دانشجویان فرانسوی همچنین دریافته بودند که واکسن آنفلوآنزای پرندگان با آزمایشگاه‌های اسرائیلی، انگلیسی و آمریکایی که با دکتر “فیلیپ زکری “، مامور موساد همکاری می‌کردند مرتبط بود.

در این گزارش آمده است: زکری، میکروبیولوژیست اسرائیلی معروف به “دکتر زکی ” برای آزمایشگاه تسلیحات بیولوژیک آمریکا در “فورت دتریک ” مریلند کار می‌کرد؛ جایی که از وی به هنگام رسیدگی به سیاه‌زخم استفاده شده پس از حملات ۱۱ سپتامبر عکسبرداری شده بود.

وی در شرکت “گیلعاد ساینس ” مرتبط با “اف‌بی‌آی ” یک مشاور بود. گیلعاد ساینس با سیاه زخم ۱۱ سپتامبر و واکسن آنفلوآنزای پرندگان ارتباط داشت.

بر اساس این گزارش، این دو دانشجوی فرانسوی یک هفته قبل از اینکه ترور شوند، به آپارتمانشان دستبرد زده شده و رایانه‌های همراهشان دزدیده شده بودند. آپارتمان آنها همچنین با انفجار بمب به آتش کشیده شد.

در این گزارش آمده است: در این عملیات ردپای یک تیم متشکل از ۱۰ مامور موساد و سرویس اطلاعاتی “ام‌آی۵ ” انگلیس پیدا شده است. بر اساس منابع کاگروه، دو فردی که الان در انگلیس در بازداشت به سر می‌برند شاهدان قتل بوده‌اند و زندگی آنها در خطر است.

امریکن فری پرس نوشت: ترور بونومو و فرز درست پس از دیدار بین “جورج بوش ” و “بیل کلینتون “، روسای جمهور سابق آمریکا و “گوردون براون “، نخست وزیر انگلیس اتفاق افتاد. این دو قتل احتمالا با سوء قصد اخیر علیه “نیکلا سارکوزی “، رئیس جمهور فرانسه و “ایهود اولمرت “، نخست وزیر اسرائیل در فرودگاه “بن گورین ” مرتبط است.

در این گزارش آمده است: یک افسر نیروهای گشتی ارتش اسرائیل که عضو جامعه دروزی بود همزمان با اینکه سارکوزی و همسرش از پله‌های هواپیما بالا می‌رفتند، خود را به ضرب گلوله کشت.

امریکن فری پرس نوشت: سارکوزی نیز از خیانت آنفلوآنزای پرندگان آگاه بود و قصد دارد آن را علیه فرانسه و همچنین هک شدن پورتال اینترنتی اینترپول فرانسه توسط موساد و با استفاده از آژانس امنیت ملی آمریکا و یک دفتر مرکزی در آمستردام استفاده کند.


بازخوانی قتل دو فرانسوی توسط موساد

persianv

 

پسورد فایل:

لینک دانلود -

icon برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
  • نوشته: admin
  • تاریخ: ۲۴ شهریور ۱۳۸۹
  • دیدگاه‌ها خاموش
  • قسمت نظرات برای این مطلب غیر فعال شده است.