عکس خرید فروش

نظر شیلا خداد درباره سوپراستارهای سینما

گلشیفته درست است که بازیگر خیلی خوبی است ولی هیچ وقت سوپراستار نبود اما خانم مهناز افشار هست که می‌تواند کمک کند به اینکه فیلم‌ها گیشه خوب داشته باشند و او به نوعی یک سوپراستار است.
شفاف: شیلا خداداد از بازیگران فیلم اخراجی ها ۲ می گوید: قرار بوده در اخراجی های ۱ هم نقش داشته باشد اما به علت مسافرت موفق به قبول کار نشده است.

وی درباره نحوه انتخابش برای بازی در «مسافری از هند» به “ایران دخت” می گوید: برای این سریال آقای جعفری مرا به دفترشان دعوت کردند، تست گریم از من گرفتند که ببینند شبیه هندی‌ها می‌شوم یا نه. گریم کردند و عکس گرفتند دیدند کپی هندی‌ها شده‌ام. بنابراین انتخاب شدم برای نقش «سیتا».

خدادا درباره فیلمنامه سریال “مسافری از هند” می گوید: من فیلمنامه برای سریال زیاد می‌خواندم ولی مسافری از هند سریال خیلی خاصی بود و من فکر می‌کنم که دیگر تکرار نشود. درست است که خیلی سریال‌های خوبی بعد از آن ساخته شده و خیلی هم پربیننده هستند ولی خاص بودن مسافری از هند هنوز هم مانده و هنوز هم فراموش نشده است.

به گزارش شفاف شیلا خداداد که معتقد است یکنواخت بودن را دوست ندارد در ادامه به جنگ بازیگران زن سینمای ایران می رود و در معرفی سوپراستارهای سینما می گوید: گلشیفته درست است که بازیگر خیلی خوبی است ولی هیچ وقت سوپراستار نبود اما خانم مهناز افشار هست که می‌تواند کمک کند به اینکه فیلم‌ها گیشه خوب داشته باشند و او به نوعی یک سوپراستار است.

وی در ادامه با بیان اینکه قرار بوده در اخراجی های ۱ هم نقش داشته باشد می گوید: اخراجی‌های ۱ کمی دیر شروع شد و من دیگر نمی‌توانستم صبر کنم، چون حتماً باید می‌رفتم به سفر.

نظر شیلا خداد درباره سوپراستارهای سینما

persianv

 

پسورد فایل:

لینک دانلود -

icon برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
  • نوشته: admin
  • تاریخ: ۲۵ شهریور ۱۳۸۹
  • دیدگاه‌ها خاموش
  • قسمت نظرات برای این مطلب غیر فعال شده است.