عکس خرید فروش

جلسه هم‌اندیشی مدیران اپراتورهای وایمکس برگزار شد


سه شنبه، ۱۵ اردیبهشتماه ۱۳۸۸

ایتنا- جلسه هم‌اندیشی مدیران اپراتورهای وایمکس با حضور مشاوران گروه علمی تحلیلی طیف تشکیل شد.

در این جلسه که مدیران عامل شرکت‌های اپراتور وایمکس و کارشناسان و مشاورانی از این شرکت‌ها و مرکز تحقیقات مخابرات ایران حضور داشتند، دکتر الفت به ارائه تجربیات و فعالیت‌ها و نمونه‌های موفق پیاده‌سازی شبکه‌های سیار اشاره کرد.

به اعتقاد وی، گرچه بحران‌های اخیر اقتصادی تأثیراتی بر کاهش روند توسعه این شبکه‌ها در جهان داشته است ولی استقبال مشترکان از پیاده‌سازی‌های کنونی نوید آینده‌ای روشن از این فن‌آوری را در سراسر جهان می‌دهد.

بر اساس این گزارش الفت در ادامه همچنین به اهمیت روی‌آوری به وایمکس سیار و بهره‌گیری از سرویس‌های صوت در بستر این شبکه‌ها سخن گفت. مدیران و کارشناسان اپراتورهای وایمکس نیز در ادامه با پرسش‌هایی در ارتباط با آینده این فن‌آوری در کشور و استراتژی های خود در توسعه این فن‌آوری در داخل، نقطه نظرات خود را در این راستا مطرح کردند.

برخی از اپراتورها به محدودیت‌های موجود در زیرساخت‌های مخابراتی کشور اشاره داشته و تجربیات خود را در ارتباط با نمونه‌های آزمایشی پیاده‌سازی شده این شبکه‌ها در کشور به اشتراک گذاشتند. نماینده گروه علمی تحلیلی طیف نیز که برگزار کننده نشست بود، به عنوان هدایت کننده بحث‌ها، به بررسی چالش‌های موجود این تکنولوژی و پیاده‌سازی آن در کشور اشاره داشته و بر نقش اپراتورها در گسترش و توسعه ارتباطات باند وسیع در کشور تأکید داشت.

 

جلسه هم‌اندیشی مدیران اپراتورهای وایمکس برگزار شد

Itna

 

پسورد فایل:

لینک دانلود -

icon برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
  • نوشته: admin
  • تاریخ: ۲۶ شهریور ۱۳۸۹
  • دیدگاه‌ها خاموش
  • قسمت نظرات برای این مطلب غیر فعال شده است.