عکس خرید فروش

در سمینار دریا کامپیوتر: منبع تغذیه قلب تپنده کامپیوتر شما است


چهارشنبه، ۲۷ خردادماه ۱۳۸۸

ایتنا- هفته گذشته سمینار دوره‌ای شرکت دریا کامپیوتر در اصفهان برگزار شد. این سمینار که با هدف معرفی محصولات کولر مستر بر پا شده بود شاهد حضور جمع کثیری از کارشناسان و نمایندگان سازمان‌ها و مسوولین انفورماتیک بود.

در خلال این سمینار یک روزه، lien owen مدیر فروش منطقه خاورمیانه شرکت کولر مستر با اشاره به وضعیت کمپانی کولر مستر و جایگاه جهانی و منطقه‌ای آن، در خصوص محصولات و همچنین ارتباط شرکت فوق با شرکت دریا کامپیوتر در منطقه خاورمیانه سخن گفت.

همچنین ردانی‌پور مدیریت تحقیق و توسعه شرکت دریا کامپیوتر به معرفی محصولات شرکت کولر مستر از جمله کولر، پاور، کیس که بیشتر در بازار ایران عرضه می‌شوند پرداخت و در خصوص مشخصات فنی و همچنین ویژگی‌های رقابتی، اهمیت و تاثیر این محصولات در سیستم در مقایسه با برندهای دیگر صحبت کرد.

او کارایی بالاتر، پایداری بیشتر و عمر طولانی تر قطعات را در گرو استفاده از خنک کننده‌های استاندارد دانست و عنوان کرد: در زمینه نقش و اهمیت خنک کننده می‌بایست اطلاع رسانی فراگیری صورت گیرد. چرا که مصرف کنندگان حرفه‌ای و حتی کاربران خانگی نیز باید از خطراتی که قطعات اصلی سیستمشان را همچون CPU، مادربرد، RAM، کارت گرافیک و Integreated circuit تهدید می‌کند، مطلع باشند.

ردانی‌پور به فاکتورهای مهم در تولید یک خنک کننده اشاره کرد و ادامه داد: این فاکتورها شامل هدایت گرمایی بالا، نویز پایین و خنک کردن کامپوننت های اطراف می‌شوند که تولیدکنندگان خنک کننده می‌بایست بر اساس این فاکتورها به تولید و عرضه خنک کنندها بپردازند.

او در ادامه به نقش و اهمیت ویژه منبع تغذیه Power Supply) ( اشاره کرد و گفت: در انتخاب یک منبع تغذیه عواملی همچون توجه به میزان واقعی توان، تناسب توان، راندمان، استاندارد، عمر مفیدMTBF ، نویز و ریپل، cooling و پروتکشن‌های ایمنی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار هستند.

ردانی‌پور افزود: منابع تغذیه فارغ از این که تحت چه نام تجاری تولید بشوند، می‌بایست تحت ویرایش استاندارد به بازار عرضه شوند. به روز بودن ویرایش منبع تغذیه نشانگر تناسب ویژگی‌های آن می‌باشد. همچنین توجه به راندمان منبع تغذیه علاوه بر اینکه صرفه‌جویی در مصرف انرژی را در پی دارد در صرفه جویی هزینه ها نیز نقش بسزایی را ایفا می‌کند.

در خلال این سمینار نمایشگاهی از محصولات شرکت کولرمستر برگزار گردیده بود که نظر بازدیدکنندگان را نسبت به محصولات موجود در این نمایشگاه جلب شده بود. گفتنی است در پایان سمینار، مراسم قرعه‌کشی در بین حاضران به عمل آمد که به قید قرعه ۸ جایزه به حضار شرکت کننده در سمینار اهدا شد.

 

در سمینار دریا کامپیوتر: منبع تغذیه قلب تپنده کامپیوتر شما است

Itna

 

پسورد فایل:

لینک دانلود -

icon برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
  • نوشته: admin
  • تاریخ: ۹ مهر ۱۳۸۹
  • دیدگاه‌ها خاموش
  • قسمت نظرات برای این مطلب غیر فعال شده است.