عکس خرید فروش

مردمی که برای اولین بار فیلم دیدند!!

مردمی که برای اولین بار فیلم دیدند!!

در بین جمعیتی که فیلم را تماشا می‌کرد خانواده جان چارلز هم حضور داشت آنها قصه زندگی عضو خانوادگی‌شان را همراه با بازیگران و…

اهالی «گونزاگا» در یک ورزشگاه، برای اولین بار فیلم دیدند
اهالی شهر کوچک «گونزاگا» در برزیل برای اولین بار (آن هم در یک ورزشگاه فوتبال) به تماشای یک فیلم سینمایی نشستند. رسانه‌های گروهی از این اتفاق به عنوان یک حادثه استثنایی و غیرمعمول اسم بردند.
 
به گزارش خبرگزاری فارس، فیلمی که اهالی گوانزاگا به تماشای آن نشستند “جان چارلز” نام دارد که استفن فریرز آن را تهیه کرده است. حدود ۲ هزار نفر از مردم شهر برای دیدن این فیلم در یک ورزشگاه فوتبال دور هم جمع شدند.
“گوانزاگا ” نزدیک به ۵ هزار ساکن دارد ولی فاقد حتی یک سالن نمایش فیلم یا تماشاخانه است. این شهر محل تولد “جان چارلز دمنزس” است. جان چارلز روز ۲۲ ژولای سال ۲۰۰۵ در ایستگاه متروی استاکول شهر لندن از سوی مأمورین پلیس هدف گلوله قرار گرفته و کشته شد.
مأموران پلیس در جریان تحقیقات گفتند به اشتباه فکر کرده بودند او یک بمب گذار انتحاری است و به همین دلیل پس از دستور توقف و فرار وی به سوئیس شلیک کرده‌اند. جان چارلز اهل برزیل بود که در زمان مرگ در شهر لندن زندگی‌ می‌کرد. در بین جمعیتی که فیلم را تماشا می‌کرد خانواده جان چارلز هم حضور داشت آنها قصه زندگی عضو خانوادگی‌شان را همراه با بازیگران و کارگردان فیلم تماشا کردند.
“هنریک گلدمن” فیلم را کارگردانی کرده است.
“سلتون ملو ” بازیگر برزیلی که در سینما و تلویزیون فعالیت دارد نقش جان چارلز را در این فیلم بازی کرده است.
به گفته گلدمن: “سلتون این نقش را خیلی خوب بازی کرد. برای راهنمایی او نیاز به کار چندانی نبود. فقط چند کلمه‌ای با هم صحبت کردیم و او تا آخرین روز فیلمبرداری در قالب شخصیت جان چارلز فرو رفت.”
گلدمن که از تماشای فیلم در کنار همشهری‌های جان چارلز احساس خشنودی می‌کند می‌گوید: “آنها همراه با قصه فیلم هم خندیدند و هم گریه کردند.”
وی روز نمایش فیلمش در شهر گونزاگا را پراحساس‌ترین روز کل زندگی‌اش معرفی می‌کند.
“جان چارلز ” توسط شرکت “ایمجین فیلمز ” تهیه شده که یکی از مطرح‌ترین شرکت‌های تولید و توزیع محصولات غیرمتعارف در برزیل است.
فیلم این هفته در ۱۵۳ سالن سینمای برزیل اکران عمومی می‌شود رقمی که باتوجه به استانداردهای برزیلی رقم بالایی است.
رسانه‌های گروهی طی هفته‌های اخیر توجه ویژه‌ای به “جان چارلز ” نشان داده و مطالب زیادی درباره‌اش نوشتند.
تهیه‌کنندگان فیلم با استقبال از این مسئله آن را حرکتی ارزیابی کردند که به فروش بیشتر و موقعیت مالی بهتر فیلم کمک می‌کند. پیش بینی می‌شود “جان چارلز ” در انگلستان هم نمایش موفقیت آمیزی داشته باشد.

مردمی که برای اولین بار فیلم دیدند!!

Seemorgh . com

 

پسورد فایل:

لینک دانلود -

icon برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
  • نوشته: admin
  • تاریخ: ۲۳ مهر ۱۳۸۹
  • دیدگاه‌ها خاموش
  • قسمت نظرات برای این مطلب غیر فعال شده است.