عکس خرید فروش

گزارش فروش فیلم های در حال اکران

گزارش فروش فیلم های در حال اکران

به نظر می‌رسد تعداد مخاطبان فیلم‌های روی پرده بیشتر ‌شده و باید انتظار داشته باشیم فیلم‌ها در هفته‌های بعد فروش بیشتری داشته باشند.

 

 فروش “پسر تهرونی” در آغاز هفته دوم نمایش عمومی این فیلم نسبت به هفته اول صعود داشته است. به گزارش مهر، صعود فروش “پسر تهرونی” به کارگردانی کاظم راست‌گفتار نشان می‌دهد که آرامش بر سینمای ایران حاکم شده است. سومین فیلم این کارگردان که در ۲۲ سالن اکران شده، پس از ۱۰ روز نمایش ۱۱۰ میلیون تومان فروخته است. “پسر تهرونی” که پس از “درباره الی” پربازیگرترین فیلم روی پرده است، می‌تواند در روزهای آینده مخاطب بیشتری جذب کند.

داستان این فیلم درباره پسری است که از خارج به تهران می‌آید و پدرش می‌خواهد برای او زن بگیرد. محمدرضا شریفی‌نیا، امین حیایی، طناز طباطبایی و سارا خوئینی‌ها بازیگران این فیلم هستند.
 

نمایش “درباره الی” به کارگردانی اصغر فرهادی در ۲۵ سالن ادامه دارد. این فیلم که هچنان پرمخاطب‌ترین فیلم روی پرده در هفته‌های اخیر است و چراغ سینمای ایران را روشن نگه داشته است، پس از ۳۰ روز از مرز ۶۳۰ میلیون تومان گذشت.
چهارمین فیلم فرهادی داستان چند خانواده است که به شمال می‌روند و غرق شدن یکی از آن‌ها مشکلاتی را برایشان به وجود می‌آورد. در این فیلم تحسین شده در جشنواره فیلم فجر، برلین و ترایبکا گلشیفته فراهانی، ترانه علیدوستی، مانی حقیقی، شهاب حسینی، مریلا زارعی و پیمان معادی بازی می‌کنند.

“خروس جنگی” به کارگردانی مسعود اطیابی پس از ۲۷ روز نمایش در ۲۱ سالن بیش از ۲۵۰ میلیون تومان فروخته است. دومین فیلم اطیابی که یک کمدی رمانتیک است داستان زن و شوهری است که با هم اختلاف دارند و تصمیم می‌گیرند یک روز جایشان را با هم عوض کنند.
رضا عطاران، مریلا زارعی، احمد پورمخبر، سیامک انصاری و کیانوش گرامی بازیگران این فیلم هستند. “خروس جنگی” دومین فیلم اطیابی است که در روزهای اخیر بیش از دیگر فیلم‌های روی پرده با “پسر تهرونی” رقابت دارد.
 “امشب شب مهتابه” به کارگردانی محمدهادی کریمی دیگر فیلم روی پرده است که فروش آن دور از انتظار بوده است. این عاشقانه تراژیک که در ۲۲ سالن روی پرده رفته پس از ۲۷ روز نمایش در سینماهای شهرتهران ۱۳۳ میلیون تومان فروخته است.
مهناز افشار و دانیال عبادی بازیگران این فیلم هستند. به نظر می‌رسد پرونده اکران دومین فیلم کریمی با رقمی نزدیک به ۲۵۰ میلیون تومان بسته شود که با توجه به فضای فیلم و هدف کارگردان رقم کمی محسوب می‌شود.
 “هر‌چی تو بخوای” به کارگردانی محمد متوسلانی پس از ۲۷ روز نمایش در سینماهای تهران ۴۴ میلیون تومان فروخته است. فروش این فیلم کمدی که در ۱۲ سالن روی پرده رفته، بسیار کمتر از حد انتظار است. سابقه کارگردان و حضور بازیگرانی مانند مجید صالحی و لادن مستوفی این انتظار را به وجود می‌آورد که فیلم فروش بالا داشته باشد. اما در نهایت پس از یک ماه این فیلم هنوز نتوانسته به فروش ۱۰۰ میلیون تومانی برسد.
داستان این فیلم کمدی درباره پسری است که با ماشین امانتی با دختری تصادف می‌کند و این ماجرا اتفاق‌هایی را در زندگی آن‌ها به وجود می‌آورد. مجید صالحی، لادن مستوفی، حسن شکوهی و کیانوش گرامی بازیگران فیلم هستند.
 

با توجه به شرایط اکران و تمدید مدت نمایش عمومی فیلم‌های روی پرده به نظر می‌رسد فعلا فیلم تازه‌ای به صف اکران اضافه نشود و سینمای ایران با فیلم‌هایی که این روزها روی پرده است به فصل دوم تابستان رسد.
 

گزارش فروش فیلم های در حال اکران

Seemorgh . com

 

پسورد فایل:

لینک دانلود -

icon برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
  • نوشته: admin
  • تاریخ: ۲۹ مهر ۱۳۸۹
  • دیدگاه‌ها خاموش
  • قسمت نظرات برای این مطلب غیر فعال شده است.