عکس خرید فروش

تشکیل کارگروه برای فعالیت اپراتور سوم


شنبه، ۲۰ تیرماه ۱۳۸۸

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که آخرین اطلاعات حاکی است برندگان اول و دوم مزایده اپراتور سوم تلفن همراه کنار گذاشته شده‌اند، گفت: مسوولان وزارت ارتباطات به دنبال راه حل جایگزینی برای این موضوع هستند.

علی‌اصغر یوسف‌نژاد در گفت‌وگو با ایسنا با بیان این مطلب افزود: شرکت تامین اتصالات به عنوان برنده مزایده انتخاب و قرار شد به مدت ۱۵ سال با قیمت ۳/۱۶ میلیارد تومان این وظیفه را بر عهده بگیرد، ولی به تعهدات خود عمل نکرد و طبق شرایط عمومی پیمان قرار شد طرف ایرانی با نفر دوم مزایده وارد مذاکره شود.

وی با بیان این‌که نفر دوم قیمتی با تفاوت زیاد را پیشنهاد کرده بود، در حالی که طبق قانون تفاوت قیمت نباید بیش از ۵ درصد باشد، افزود: سعی شد طی مذاکراتی قیمت‌ها تصحیح شود، ولی این اتفاق هم رخ نداد، ضمن این‌که سپرده تامین اتصالات هم طبق قانون ضبط شد.

نماینده مردم ساری در خانه ملت با اشاره به این‌که پس از این اتفاقات گزارشی توسط وزارت ارتباطات تهیه و به دولت ارائه شده است، اظهار کرد: قرار شد دولت در این باره تصمیم بگیرد، البته چند راه پیشنهاد شده است که یکی از آنها برگزاری مجدد مزایده است و راه دیگر تشکیل کنسرسیوم داخلی با همکاری شرکت مشابه خارجی است.

یوسف‌نژاد در پایان تصریح کرد: آنچه مهم است این است که اپراتور سوم باید باشد و مجلس هم نسبت به آن حساس است و امور آن را پیگیری می‌کند، ضمن این‌که قرار شد کمیسیون صنایع و معادن مجلس و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و مرکز پژوهش‌های مجلس کار گروهی تشکیل بدهند تا در مورد انجام فعالیت‌های مربوط به اپراتور سوم به صورت واقع‌بینانه تصمیم‌گیری کنند.

 

تشکیل کارگروه برای فعالیت اپراتور سوم

Itna

 

پسورد فایل:

لینک دانلود -

icon برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
  • نوشته: admin
  • تاریخ: ۲ آبان ۱۳۸۹
  • دیدگاه‌ها خاموش
  • قسمت نظرات برای این مطلب غیر فعال شده است.