عکس خرید فروش

دوربین h15 با استفاده از تکنولوژی داینامیک فوتو

این تکنولوژی که به نام داینامیک فوتو معروف است به شما این اجازه را می دهد که با گرفتن یک عکس از نزدیکان خود و قراردادن آن در محیط های مختلف ، تصویری متحرک بسازید…

.

دوربین h15 با استفاده از تکنولوژی داینامیک فوتو

.

در نظر بگیرید که در اصفهان و در کنار ۳۳ پل قرار دارید. از ۳۳ پل عکسی میگیرید و به تهران برمیگردید.

حال میتوانید برادرتان که در این سفر همراه شما نبوده را در کنار ۳۳ پل قرار داده  در حالی که با تکان دادن دست ، از شما خدا حافظی میکند.یا فرض کنید که عکسی ساده از سطح کره ماه دارید.

به راحتی میتوانید عکس کودک خود را بروی عکس قبلی قرار داده  بصورتی که فرزند شما در حال حرکت بر روی سطح ماه باشد. ضمنا میتوانید با کوچک و یا بزرک کردن افراد ، جنبه فکاهی به عکس افزوده و مثلا عکسی را بسازید که کودک شما بر روی سطح دستان میدود ! همه این ویژگی ها فقط و فقط  توسط دوربین اجرا شده و بدون نیاز به کامپیوتر در مدت زمان  کوتاهی آماده می گردد.

یا مثالی دیگر، می توانید در یک محیط از یک دوست عکس بگیرید و تصویر وی را در یک محیط دیگر و در قالب یک فیلم قراردهید.

این دوربین که به نام h15  معروف است از تکنولوژی های دیگری هم برخوردار است و می تواند چهره شمارا گریم کند و به تصویر بکشد. فقط کافیست که عکس بگیرید ، دوربین چهره شما را بصورت اتوماتیک شناسایی کرده و  تمامی لک و پیس ها ی صورت را برمیدارد بدون آنکه عکس حاصله غیر طبیعی و دستکاری شده جلوه نمایدتمامی اینها فقط در طول چند ثانیه انجام می پذیرد.

همچنین مصرف باطری این دوربین فوق العاده پایین است و به ازای هر یک بار شارژ کامل باطری می توان هزارنوبت عکس گرفت. گفته می شود دوربین های موجود در بازار که تقریبا از لحاظ قیمت با این دوربین برابری می کنند قابلیت گرفتن ۳۰۰ تا ۴۰۰ عکس را با یک بار شارژ کامل باطری را بیشتر ندارند.

این دوربین که محصول شرکت کاسیو است از تکنولوژی آی فای نیز بهره می برد.براساس این تکنولوژی با نصب یک کارت ای فای  در این دوربین می توان عکس های موجود در دوربین را بدون اتصال هیچ سیمی و از طریق شبکه وایر لس  به کامپیوتر انتقال دارد.

همچنین در این دوربین بیش از ۴۰ سوژه مختلف برای عکاسی وجود دارد که می توانید با گرفتن عکس از خود،چهره خود را در این محیط ها انتقال بدهید.در حالیکه این امکان در دوربین های همسطح از لحاظ قیمت در بازار در حد ۴ تا ۵ مورد است.

 

پسورد فایل:

لینک دانلود -

icon برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
  • نوشته: admin
  • تاریخ: ۲۵ آذر ۱۳۸۹
  • دیدگاه‌ها خاموش
  • قسمت نظرات برای این مطلب غیر فعال شده است.