عکس خرید فروش

فروش آنلاین شارژ ایرانسل و همراه اول بدون پرداخت هزینه اضافی

خرید شارژ برای تلفن همراه از اینترنت و به صورت آنلاین، فرآیند ساده‌ای است که باعث صرفه‌جویی در وقت و هزینه شما می‌شود. تنها نیاز شما، امکان اتصال به اینترنت و داشتن یک کارت بانکی عضو شتاب است.

اگر در این زمینه اطلاعات کافی ندارید نگران نباشید. ما، هم خرید اینترنتی کارت شارژ و هم نحوه فعال کردن قابلیت خرید اینترنتی کارت های بانکی را به شما توضیح می‌دهیم. همه‌ی خریدهای  اینترنتی از وبسایت‌های دیگر و  با کارت‌های عضو شتاب، کم و بیش مشابه همین ترتیبی است که در این مطلب به آن می پردازیم.

شما می توانید برای خرید اینترنتی کارت شارژ به ترتیب زیر عمل کنید :

۱- پس از ورود به سایت نیک شارژ nikcharge.com، کارت شارژ مورد نظر خود (ایرانسل ، همراه اول یا تالیا) را انتخاب کنید.

http://s1.picofile.com/file/6608214284/nik1.jpg

۲- قیمت کارت شارژ مورد نظرتان و تعداد مورد نیازتان انتخاب کنید.

http://s1.picofile.com/file/6608216296/nik2.jpg

۳- در این مرحله می توانید ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید. دقت داشته باشید که ایمیل یا شماره موبایل ناشناسی را وارد نکنید؛ چرا که کد شارژ مورد درخواست شما علاوه بر نمایش داده شدن روی صفحه مانیتور، همزمان به صورت خودکار، به آدرس ایمیل و شماره موبایلی که وارد کرده اید نیز ارسال می شود. البته برای انجام شدن خرید، وارد کردن ایمیل و شماره موبایل ضروری نیست و با پر شدن یک کاراکتر (عدد یا حرف) در قسمت ایمیل و موبایل، فرایند خرید میسر خواهد بود. اما برای این که در مواقع ضروری بتوانید در تماس با بخش پشتیبانی، سوالات، ابهامات یا اشکالات احتمالی خرید خود را پی گیری کنید، بهتر است ایمیل و شماره موبایل یا حداقل یکی از این دو را وارد کرده باشید. طبیعتاً در صورتی که پس از انجام خرید، یا در طی این فرآیند با اشکالی مواجه شوید، با توجه به حجم بالای خرید شارژ از طریق این سامانه، بخش پشتیبانی ما تنها با ایمیل یا شماره موبایلی که وارد کرده اید می توانند در مورد اشکالات احتمالی خریدتان شما را راهنمایی کند. به عنوان مثال، اگر هنگام نمایش داده شدن کد شارژ، ناگهان ارتباط اینترنتی یا برق شما قطع شود(!) و شما ایمیل یا شماره موبایلی وارد نکرده باشید، کد شارژ مورد نظر نه به ایمیل و شماره موبایل شما ارسال می شود و نه بخش پشتیبانی ما مشخصاتی از شما در اختیار دارد که بتواند شما را راهنمایی کند. بنا بر این، بهتر است ایمیل یا شماره موبایل خود را جهت پیگیری احتمالی خریدهایتان وارد کنید.

http://s1.picofile.com/file/6608217302/nik3.jpg

۴- در این مرحله بانک خود را انتخاب کنید. پس از کلیک بر روی دکمه‌ی پرداخت، به صفحه اینترنتی بانکی که عملیات پرداخت توسط آن انجام می‌شود، منتقل می‌شوید.

http://s1.picofile.com/file/6608220320/nik4.jpg

۵- در این بخش، فرآیند خرید، درون درگاه الکترونیکی یکی از بانک های طرف قرار داد ما انجام می شود. اطلاعات مورد نیاز شما عبارتند از:

√ شماره ۱۶ رقمی که روی کارت بانکی شما درج شده است.

http://s1.picofile.com/file/6608221326/nik5.gif

√ کد سه یا چهار رقمی CVV2 که رو یا پشت کارت بانکی شما درج شده است.

http://s1.picofile.com/file/6608223338/nik6.gif

√ رمز اینترنتی (رمز دوم). برای فعال کردن رمز دوم یا رمز اینترنتی خود کافیست از طریق خودپرداز یکی از شعبه هایی که کارت بانکی شما از آن بانک صادر شده رمز دوم خود را فعال کنید. برای دریافت رمز اینترنتی شما باید در دستگاه خودپرداز، به بخش عملیات رمز و سپس دریافت رمز دوم مراجعه کنید. همچنین شما می توانید با مراجعه به شعبه بانک خودتان بخواهید برای خریدهای اینترنتی رمز به شما اختصاص دهند. اگر بانک شما بانک خوبی باشد حتماً شما را راهنمایی خواهد کرد.

√ تاریخ انقضای کارت که معمولا روی کارت ها درج شده است. در صورتی که به هر دلیل تاریخ انقضای کارت را فراموش کردید می توانید به جای ماه عدد ۱۲ و به جای سال عدد ۹۹ را قرار دهید. (در برخی از کارت های بانکی نیازی به وارد کردن تاریخ انقضای کارت نیست.)

http://s1.picofile.com/file/6608213278/nik7.gif

در صورتی که اطلاعات کارت بانکی درست وارد شده باشد و عملیات بانکی با موفقیت انجام شود، شما به سایت نیک شارژ nikcharge.com باز می گردید و می توانید کد شارژ و مشخصات خرید اینترنتی خود را ببینید. در صورتی که ایمیل و یا شماره همراه خود را نیز وارد کرده باشید، یک نسخه از رسید خرید و کد شارژ برای شما ایمیل می‌شود و نیز کد شارژ به شماره‌ی همراهتان به صورت پیامک فرستاده می‌شود.

نکته: اگر هنوز برای کارت بانکی خود رمز دوم نگرفته اید، یا اصلا کارت بانکی ندارید، نگران نباشید! شما با مراجعه به شعب بانک های سامان و پارسیان، بدون هیچگونه معطلی می توانید کارت‌های آماده خرید اینترنتی (دارای شماره رمز اینترنتی و کد CVV2) را که از قبل با مبالغ مختلف ایجاد شده خریداری کنید و از طریق دروازه پرداخت الکترونیکی همین بانک‌ها، کارت شارژ یا هر نوع کالا یا خدمات دیگری را که امکان خرید اینترنتی اش فراهم شده بخرید.

http://s1.picofile.com/file/6637678068/nik13.jpg

اگر نکته‌ی مبهمی درباره‌ی خرید شارژ برایتان باقی مانده، می‌توانید در ادامه همین مطلب برای ما نظر بگذارید تا سریعا بررسی و پاسخ داده شود

 

پسورد فایل:

لینک دانلود -

icon برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
  • نوشته: admin
  • تاریخ: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۰
  • دیدگاه‌ها خاموش
  • قسمت نظرات برای این مطلب غیر فعال شده است.