عکس خرید فروش

قتل ۲ خواهر بخاطر اختلاف قدیمی با خانواده

متهم در بازجویی پلیسی به قتل ۲ همسرش اعتراف کرد و گفت: من به خاطر اختلاف قدیمی با خانواده مقتولان، درصدد انتقامگیری از آنها بودم؛ بنابراین ابتدا با خدیجه ازدواج کرده و با روسری خفه‌اش کردم، بعد از چند ماه با خواهرش حبیبه ازدواج کردم و او را نیز به قتل رساندم.
جام جم: مردی که به قصد انتقام‌گیری از یک خانواده، با ۲ دختر آنها ازدواج کرده و هر ۲ را کشته بود، در شهرستان ساری دستگیر شد.

اوایل تیرماه سال ۸۸ پرستار یکی از بیمارستان‌های شهر ساری با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفت و از مرگ مشکوک زنی به نام خدیجه خبر داد.


ماموران با اعزام به بیمارستان، ‌در تحقیق از خانواده زن جوان متوجه شدند او به دلیل مشکل تنفسی از سوی شوهرش به بیمارستان منتقل شده، ولی دقایقی پیش فوت کرده است و خانواده‌اش نیز در رابطه با مرگ او شکایتی ندارند.

در پی تشکیل پرونده قضایی در این ارتباط، با توجه به این‌که والدین زن جوان از داماد شکایتی نداشتند، پرونده در دادسرا مختومه شد.

مرگ دومین خواهر

ماموران مهر سال گذشته باخبر شدند خواهر خدیجه نیز به دلایلی نامعلوم بیمار شده و پس از ۶ روز در بیمارستان فوت کرده است. با اعزام ماموران به بیمارستان معلوم شد آثار کبودی و خراشیدگی در چهره و گردن وی وجود دارد.

بنابراین با احتمال این‌که زن جوان از سوی شوهرش مورد سوءقصد قرار گرفته و مرده است،‌ تحقیق در این زمینه آغاز و معلوم شد این مرد پس از فوت خدیجه همسر اولش، با خواهر او به نام حبیبه ازدواج کرده و روز حادثه در خانه حضور نداشته است و علت مرگ همسرش را نمی‌داند. با به دست آمدن این اطلاعات، ماموران به مرگ این دو خواهر مشکوک شدند و داماد خانواده را دستگیر کردند، اما چون شکایتی علیه این مرد ارائه نشد، وی آزاد شد.

راز ۲ جنایت فاش شد

در حالی که تحقیقات کارآگاهان جنایی در ارتباط با کشته شدن این دو خواهر ادامه داشت، اوایل اردیبهشت امسال نظریه قطعی پزشکی قانونی در این زمینه نشان داد هر ۲ آنها خفه شده‌اند.

با مشخص شدن این موضوع، ماموران به تعقیب داماد خانواده پرداختند، اما او خانه‌اش را ترک کرده بود و خانواده‌اش نیز از وی بی‌خبر بودند.

به این ترتیب داماد خانواده به اتهام ۲ فقره قتل تحت تعقیب پلیس قرار گرفت تا این‌که روزهای پایانی هفته گذشته هنگام بازگشت به خانه‌اش در یکی از محله‌های ساری دستگیر شد.

اعتراف متهم به قتل ۲ همسرش

متهم در بازجویی پلیسی به قتل ۲ همسرش اعتراف کرد و گفت: من به خاطر اختلاف قدیمی با خانواده مقتولان، درصدد انتقامگیری از آنها بودم؛ بنابراین ابتدا با خدیجه ازدواج کرده و با روسری خفه‌اش کردم، بعد از چند ماه با خواهرش حبیبه ازدواج کردم و او را نیز به قتل رساندم.

بنا بر این گزارش، متهم به قتل با قرار قانونی روانه زندان شد تا درباره علت انتقام متهم که هنوز فاش نشده است تحقیقات تکمیلی انجام شود.
 
مروری برحادثه نیروگاه هسته ای چرنوبیل (+عکس)
عروسی شاهزاده انگلیس با حضور ۵۰۰۰ مامور امنیتی !+ تصاویر
رئیس جدید پنتاگون آمریکا کیست؟ + عکس
دختر جوان: سه برادر و پدرم قاتل خواستگارم هستند
تغییر مدیریت در بیمارستان امام خمینی (ره) !!
مهمان ایرانی جشن ازدواج سلطنتی کیست؟
جدیدترین پیامبر قلابی بازداشت شد + عکس
شناسایی سومین بیمار رها شده در بیابان + عکس
مشهورترین تابلوهایی که به سرقت رفتند +عکس
سخنان سفیر آمریکا در ترکیه درباره ایران
دختران انگلیسی مست ترین دختران غربی+عکس
دختری که بخاطر حفظ دینش کچل کرد !! + عکس
خرید و فروش دختران نیویورکی در خیابان + عکس
تصادف مرگبار پرابد پژو ۲۰۶ و زانتیا در بزرگراه یادگارامام + تصاویر
آخرین خبرها از استخدام بانک مسکن
حمام شیخ بهایی را چرا بازسازی نمی کنید ؟!عکس
کفتارها به زودی محاکمه می شوند + عکس
خبری داغ از پیگیری و برخورد با یک ماجرای تأسف بار !!!
 

 

پسورد فایل:

لینک دانلود -

icon برچسب ها: , , , ,
  • نوشته: admin
  • تاریخ: ۹ خرداد ۱۳۹۰
  • دیدگاه‌ها خاموش
  • قسمت نظرات برای این مطلب غیر فعال شده است.