عکس خرید فروش

فال ورق

  • دسته بندی: دسته‌بندی نشده

بر چسب های مرتبط:
تصویر گستر پاسارگاد فال روز کلیک کنید فال تاروت صفحه اصلی فیس بوک فال امروز فال فال ورق فال انبیا استفاده از اسپری تاخیری فال چوب فال روزانه فال قهوه کنید //../ ۸۱۸۳۱ کنید //.. تصویر کلیک چت صفحه اول روزنامه ها صفحه آخر صدای آمریکا

در ادامه معرفی کردن فال های مختلف قصد داریم نوعی دیگر فال را به شما معرفی کنیم. فال پاسور یا فال ورق یکی دیگر از انواع فال می باشد که استفاده زیادی در بین کاربران اینترنت دارد. این فال که به صورت آنلاین گرفته می شود، نوعی فال ساده است که به سادگی می توانید از آن استفاده کنید. در این فال، مانند سایر فال های دیگر ابتدا باید نیت کنید. در صفحه فال شش عکس ساده وجود دارد که بعد از نیت کردن باید بر روی یکی از این ۶ تصویر کلیک کنید. هنگامی که بر روی یکی از شش تصویر کلیک کردید به صفحه ای جدید منتقل خواهید شد که در آن یک تصویر نمایان می شود، اما در اصل این تصویر شامل ده ها تصویر کوچیک می باشد که با قرار دادن تصاویری کوچک، این تصویر به دست آمده است.

حال باید موس را بچرخانید و بر روی قسمتی از تصویری که نمایان شده است کلیک کنید. تفاوتی وجود ندارد که شما بر روی کدام قسمت کلیک کنید. بعد از این که کمی منتظر ماندید تا صفحه و عکس جدید برایتان لود شد، حال می توانید فال خودتان را بخوانید.
 

 

پسورد فایل:

لینک دانلود -

icon برچسب ها: , , ,
  • نوشته: admin
  • تاریخ: ۸ آبان ۱۳۹۱
  • دیدگاه‌ها خاموش
  • قسمت نظرات برای این مطلب غیر فعال شده است.